Cześć, nazywam się Daria Gregory.

W Anglii mieszkam od 18 lat. W tym czasie spotkałam tu wielu Polaków, którzy wstydzą się rozmawiać z Brytyjczykami. Widzę, jak wiele dróg im to zamyka:

  • nie mogą znaleźć lepszej pracy,

  • czują się wyobcowani,

  • zamykają się w polskiej społeczności.

Chcę to zmienić. Chcę, żeby Twoja wymowa wskoczyła na wyższy poziom. 

 

Czy jako Polka mogę nauczyć Cię poprawnej wymowy angielskiej? 

Opowiem Ci o moich kwalifikacjach, a Ty sam zdecyduj, czy mogę Cię uczyć wymowy. 

Zaczynamy?

Od 2007 roku uczę w UK i każdego dnia widzę, jak znajomość języka angielskiego wpływa na życie moich uczniów. Aktualnie pełnię funkcję Senior Curriculum Managera w collegu w Londynie, gdzie zarządzam oddziałem specjalizującym się w kursach z GCSE English i Functional English. Dzięki temu mam przyjemność uczyć brytyjskich nastolatków i przygotowywać ich do egzaminów z tych przedmiotów. Jednak zanim objęłam to stanowisko, miałam też okazję pracować jako Assistant Principal (zastępca dyrektora) w szkole średniej, gdzie odpowiadałam za kierunki angielski – GCSE English Language i Literature oraz języki obce: francuski i niemiecki.

Zawsze czułam, że moim powołaniem jest język angielski. Moje formalne wykształcenie rozpoczęłam od licencjatu w Polsce, a później zdobyłam tytuł magistra na kierunku Bilingual Translation właśnie w Londynie.

Z wykształcenia jestem więc anglistką i tłumaczką. Od 16 lat uczę, pomagam i obserwuję, jak biegła znajomość angielskiego potrafi odmienić życie ludzi